Přihlásit přes Facebook

 770 603 380

Dětská nazouvací obuv

Dětská nazouvací obuv

Dětská nazouvací obuv

Dětská nazouvací obuv

Vybrané filtry

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv...

  Cena 0,00 Kč

  Barevné pantofle pro nejmenší. Boty jsou vyrobeny z nepromokavého pěnového materiálu. Profilovaná stélka a počitadlo paty zajistí pohodlí vašeho dítěte! Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci dětských pantoflí. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.  24-14,5/25-15/26-15,5/27-16/28-16,5/29-17,5 cm.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv PB2...

  Cena 284,00 Kč

  Velmi pohodlné dětské pantofle na korkové podrážce. Boty jsou vyrobeny z měkkého eko semiše. Profilovaná stélka poskytne pohodlí a pohodlí. Pantofle Wendy a Little Wendy jsou k dispozici v mnoha krásných barvách v dámské a dětské verzi. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.


  30-18,5 / 31-19,5 / 32-20 / 33-20,5 / 34-21 / 35-21,5 cm.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv Big...

  Cena 284,00 Kč

  Stačí se podívat na tyto krásné žabky! Nyní si je představte na nohou vašeho dítěte. Nyní stačí jen dát svému malému pokladu malý dárek a koupit mu tento hit sezóny! Pantofle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jsou velmi lehké a pružné a mají také profilovanou stélku, díky níž je použití velmi pohodlné. Chcete více argumentů na jejich nákup? Tady máš, máme jich mnoho! Především se velmi snadno čistí, protože jsou vyrobeny z pryže. Prostě je umyjte pod tekoucí vodou a otřete je ručníkem. Kromě toho mají na podrážce vložky, díky nimž zaručují správné odpružení i na kluzkém povrchu. Navíc mají na viditelném místě logo Big Star a nádhernou výzdobu v podobě prošívání. Tyto pantofle jsou ideální pro bazén, pláž a mnoho dalších :) Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv Big...

  Cena 284,00 Kč

  Stačí se podívat na tyto krásné žabky! Nyní si je představte na nohou vašeho dítěte. Nyní stačí jen dát svému malému pokladu malý dárek a koupit mu tento hit sezóny! Pantofle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jsou velmi lehké a flexibilní, díky čemuž jsou velmi pohodlné. Chcete více argumentů na jejich nákup? Tady máš, máme jich mnoho! Především se velmi snadno čistí, protože jsou vyrobeny z pryže. Prostě je umyjte pod tekoucí vodou a otřete je ručníkem. Kromě toho mají vložky na vnitřní i vnější straně podešve, díky čemuž zaručují správné odpružení i na kluzkém povrchu. Navíc mají na viditelném místě nenápadné logo Big Star. Tyto pantofle jsou ideální pro bazén, pláž a mnoho dalších :) Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv...

  Cena 168,00 Kč

  Barevné pantofle pro nejmenší. Boty jsou vyrobeny z nepromokavého pěnového materiálu. Profilovaná stélka a počitadlo paty zajistí pohodlí vašeho dítěte! Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci dětských pantoflí. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv...

  Cena 0,00 Kč

  Dětské pantofle zdobené mašlí a perlami. Pantofle mají profilovanou gumovou vložku. K noze se přidá jemný lem, díky kterému bude pohodlná! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.

  • Nové

  Dětská nazouvací obuv Big...

  Cena 284,00 Kč


  Módní dětské pantofle polské značky Big Star. Jsou vyrobeny z měkkého gumového materiálu a jsou velmi lehké. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci dětské obuvi BIG STAR. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.


  28-18 / 29-19 / 30-19,5 / 31-20 / 32-20,5 / 33-21,5 / 34-22 / 35-23 cm.