Přihlásit přes Facebook

 770 603 380

DOPLŇKY BIG STAR

DOPLŇKY BIG STAR

DOPLŇKY BIG STAR

DOPLŇKY BIG STAR

Vybrané filtry

  • Nové

  DOPLŇKY BIG STAR Big Star BOX

  Cena 46,00 Kč

  Krabice na pánské kalhotové pásy BIG STAR. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci řemínků BIG STAR.

  • Nové

  DOPLŇKY BIG STAR Big Star...

  Cena 145,00 Kč

  Pečlivě složení látek zajišťuje každodenní svěžest a pohodlí, účinně snižuje pocení, chrání před nepříjemnými pachy a účinkuje již po první aplikaci.


  Použití:

  Výrobek používejte večer po důkladném umytí a vysušení nohou. Přípravek nastříkejte na nohy ze vzdálenosti asi 10-15 cm a nechte zcela zaschnout. Antiperspirační přípravek by se neměl otírat. Pro posílení efektu jej používejte denně.
  Uchovávejte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte na podrážděnou nebo pořezanou kůži.

  • Nové

  DOPLŇKY BIG STAR Big Star DEO

  Cena 145,00 Kč

  Deodorant neutralizuje nepříjemné pachy, vrací pohodlí a dlouhotrvající svěžest obuvi během používání. Výrobek díky své receptuře nejenže eliminuje nepříjemné pachy, ale také zabraňuje jejich tvorbě, navíc dodává příjemnou vůni.
  Výrobek obsahuje speciálně navržený systém absorbující pach. Aromatické složky vzniklé během bakteriálního rozpadu potu procházejí reakcí přes zinečnatou sůl ricinové kyseliny a nepříjemný zápach je odstraněn. Obsahuje deriváty ricinoleátu zinku s vysokou účinností absorpce pachu. Kromě toho přípravek obsahuje alkohol, který způsobuje rychlé odpařování těkavých látek a obuv je okamžitě připravena k použití.


  Způsob použití: Výrobek nastříkejte do suchého vnitřku obuvi a na ponožky nebo punčochy na chodidle ze vzdálenosti asi 10-15 cm. Pro zvýšení účinku použijte denně.

  • Nové

  DOPLŇKY BIG STAR Big Star...

  Cena 145,00 Kč

  Sprej je určen k odstranění nečistot z kůže, textilu a syntetické obuvi.

  Výrobek účinně obnovuje podešev z gumy a v ideálním případě se zbavuje nečistot z vašich tenisek. Pracuje dobře při čištění gumových dna a syntetických materiálů. Také částečně odstraňuje drobné skvrny z textilních materiálů. Díky aktivní složce také odstraňuje skvrny. Ideální pro obuv s ochrannou membránou Gore-Tex a eVent.


  Použití:
  Zašpiněné povrchy bot postříkejte ze vzdálenosti asi 10-15 cm, otřete bavlněným hadříkem a nechte je zcela vyschnout. Před stříkáním obuvi použijte výrobek na malý, neviditelný odpad z vyčištěného materiálu, abyste zjistili, zda nedošlo ke změně barvy. Pro zvýšení efektu po čištění doporučujeme použít impregnaci obuvi.

  • Nové

  DOPLŇKY BIG STAR Big Star...

  Cena 173,00 Kč


  Přípravek na ochranu obuvi.
  Impregnace přírodní kůže, textilií a syntetických materiálů při zachování jejich vlastností.
  Po aplikaci na obuv nástřikem, vytvořená vrstva zajistí povrch před vlhkostí, nasákavostí vody a přilnavostí nečistot.


  Impregnace je vhodná pro ochranu všech typů obuvi: sport, trekking, outdoor, stejně jako na každodenní použití : boty, kozačky, tenisky, trampky.
  Vhodné také pro impregnaci oděvů


  Návod k použití: Používejte na čistý a suchý materiál. Nastříkejte na povrch obuvi a nechte zaschnout (cca 3 minuty). Před nástřikem vyzkoušejte přípravek na malé, neviditelné místo impregnovaného materiálu, abyste zjistili, zda nedošlo ke změně barvy.