Přihlásit přes Facebook

 770 603 380

BATOHY

BATOHY

BATOHY

BATOHY

Existuje 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Vybrané filtry

  • Nové

  BATOHY Big Star HH574108

  Cena 804,00 Kč

  BIG STAR je polská značka, která se vyznačuje originálním stylem a vysoce kvalitními výrobky. Unikátní batoh je vyroben z látky odolné proti nečistotám. Batoh má jeden popruh, který lze připevnit vpravo nebo vlevo podle vašich preferencí. Má dvě přihrádky, dvě vnitřní kapsy a jednu vnější kapsu. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci doplňků BIG STAR!

  • Nové

  BATOHY Big Star HH574110

  Cena 1 036,00 Kč

  BIG STAR je polská značka, která se vyznačuje originálním stylem a vysoce kvalitními výrobky. Unikátní batoh je vyroben z látky odolné proti nečistotám. Má jednu přihrádku, dvě vnitřní kapsy a tři vnější kapsy. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci doplňků BIG STAR!

  • Nové

  BATOHY Big Star HH574106

  Cena 1 094,00 Kč

  BIG STAR je polská značka, která se vyznačuje originálním stylem a vysoce kvalitními výrobky. Unikátní batoh je vyroben z látky odolné proti nečistotám. Má dvě přihrádky, tři vnitřní kapsy na drobnosti a telefon a čtyři vnější kapsy. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci doplňků BIG STAR!

  • Nové

  BATOHY Big Star HH574060

  Cena 1 209,00 Kč

  BIG STAR je polská značka, která se vyznačuje originálním stylem a vysoce kvalitními výrobky. Unikátní batoh z ekologické kůže má jednu přihrádku, tři vnitřní kapsy a tři vnější kapsy. Přední kapsa batohu je odnímatelná a lze ji nosit jako kabelku - ledvinu. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci doplňků BIG STAR!

  • Nové

  BATOHY Big Star GG574138

  Cena 920,00 Kč

  Proč stojí za to vybrat dámský zipový batoh, který už potěšil mnoho našich zákazníků? Především díky univerzálnímu použití a estetickému designu. Umožňuje pohodlně přenášet příruční zavazadla a je odolný, což je zaručeno vysoce kvalitním vnějším materiálem. Je k dispozici v několika barevných variantách.  Rozměry:


  výška - 39 cm

  šířka - 30 cm

  hloubka - 14 cm

  Délka řemene - od 56 cm do 95 cm (nastavitelná)


  Délka držadel - 22 cm


  Má 2 vnější kapsy a 3 vnitřní kapsy.